Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Usługi i Firmy > Współpraca biznesowa > Przeczytaj o delegowaniu pracowników do pracy

Archiwalne: Przeczytaj o delegowaniu pracowników do pracy

07.02.2020

Inicjatywa Mobilności Pracy pozwala na lepsze poznanie mechanizmów działania delegowania pracowników po za granice kraju. Pracownicy delegowani to osoby, które swoją pracę wykonują w innym kraju na warunkach, które określa dyrektywa o delegowaniu pracowników. Trzeba mieć jednak na uwadze, że przedstawia ona przepisy bardzo ogólne, z których większość jest potem doprecyzowana w ustawodawstwie polskim i innych krajów. Stowarzyszenie IMP ma na celu prezentowanie w przystępny sposób tego, jak cały ten proceder powinien wyglądać w praktyce tak, aby był możliwie jak najbardziej dochodowy dla firm i ich pracowników.