Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Olsztyn i okolic!

Kwaśniewski: Nie piję już wódki. To koniec MEMICZNEJ epoki?

2018-09-17 12:25:00

Memy z Kwaśniewskim przejdą do lamusa? Wiele na to wskazuje, że internauci będą musieli znaleźć sobie nowego bohatera. Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski gościł w poniedziałkowy poranek - 17 września - w "Porannej Rozmowie" prowadzonej przez Roberta Mazurka na antenie RMF FM. Kwaśniewski został zapytany przez prowadzącego o jego stosunek do powstających od lat memów, których jest twarzą. Prezydent zdradził również, że nie pije już wódki i innych mocnych alkoholi. Zobacz w galerii najlepsze memy z Aleksandrem Kwaśniewskim.

To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [zobacz zdjęcia]

2018-09-17 12:17:00

Od zawsze wiadomo, że odpowiednia dieta to podstawa zdrowia. Ta wiedza najwyraźniej nie dotarła do niektórych szpitali dziecięcych, gdzie maluchom serwowane są paskudne dania. Dla porównania jest tu też kilka przykładów z zagranicznych szpitali. Choć przyznać trzeba, że w niektórych polskich placówkach nie jest najgorzej. Sami sprawdźcie, gdzie warto leczyć dziecko w Polsce.

Brud jest zdrowszy, niż myślisz. Książka, która wiele wyjaśnia

2018-09-17 09:56:00

Ta książka została napisana przez dwóch badaczy - Jacka Gilberta i Roba Knighta. Ma formę pytań i odpowiedzi z wyczerpującym wyjaśnieniem poruszanych kwestii.

Zaufaj mi, jestem architektem! Pomysłowość ludzka naprawdę nie zna granic [ZDJĘCIA]

2018-09-17 07:59:00

Zaufaj mi, jestem Architektem! Pisuar w miejscu umywalki, balkon bez drzwi, ścieżka rowerowa przecięta barierami, kuchenka gazowa nad pralką czy wspólny kran dla umywali i wanny - to tylko niektóre absurdalne pomysły nadesłane na facebookowy fanpage "Zaufaj mi, jestem Architektem!" Kliknij w zdjęcia, aby przejść do galerii.

Ex Na Plaży - nowy sezon programu MTV rusza 17 września. Wystąpi Duża Ania [ZDJĘCIA]

2018-09-14 15:10:00

Ośmioro atrakcyjnych singli pod czujnym okiem MTV rozprawi się ze swoją miłosną przeszłością. W czwartym sezonie „Ex na plaży Polska” pojawi się dwoje uczestników znanych ze sztandarowej produkcji stacji, „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – Ania Ryśnik i Bartek Barański. Otwórz galerię i zobacz kto wystąpi.

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata 2018. LISTA ZAWODNIKÓW

2018-09-14 14:29:00

15 siatkarzy reprezentacji Polski będzie walczyć o zachowanie tytułu Mistrza Świata. O tym, czy wszystkich zobaczymy na boisku zadecyduje trener. Cztery lata temu na mistrzostwach, których byliśmy gospodarzem, na parkietach widzieliśmy zupełnie innych zawodników. Tym razem w sportowych halach zaprezentuje się sporo debiutantów. Trener siatkarskiej reprezentacji Polski – Vital Heynen znany jest z niekonwencjonalnych decyzji. Taki jest również szeroki skład, jakim nasza drużyna będzie rozgrywać kolejne spotkania w ramach Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2018. Zobacz kto zagra o siatkarskie złoto w mistrzostwach rozgrywanych w Bułgarii i we Włoszech.

Wynajem mieszkania dla studenta. Jakie są ceny? [RAPORT]

2018-09-14 13:52:00

Połowa września to bardzo gorący okres na rynku nieruchomości w wielu akademickich miastach w Polsce. Nie inaczej jest we Wrocławiu, gdzie spora część z około 100 tysięcznej rzeszy studentów to osoby przyjezdne. Wielu z nich na ostatni moment szuka najlepszych ofert i rozważa: akademik, stancja czy mieszkanie wspólnie ze znajomymi. A sytuacja nie jest łatwa, bo nie możemy zapominać o dziesiątkach tysięcy Ukraińców, którzy podobnie jak studenci szukają dobrych ofert wynajmu mieszkań we Wrocławiu. Ile kosztuje we Wrocławiu wynajem 2-pokojowego mieszkania i jak wyglądamy na tle innych miast? Ile można zarobić wynajmując mieszkanie? Metrohouse wziął pod lupę mieszkania dwupokojowe w 11 lokalizacjach w całej Polsce. Zobaczcie wyniki i średnie ceny na kolejnych slajdach.

13 pomysłów na zdrowy i pyszny obiad. Zobacz!

2018-09-14 08:53:00

Stosowanie diety bogatej w warzywa i owoce to wciąż jeszcze rzadkość wśród Polaków. Zaleca się spożywanie pięciu porcji warzyw w ciągu dnia, przy czym jedna to ok. 80 - 100 g. Przygotowując posiłki pamiętaj, że człowiek ma większą chęć na zjadanie potraw, które wizualnie dobrze wyglądają. Łącz zatem kolory na talerzach i komponuj warzywa w różnych wariantach, aby dostarczać sobie i najbliższym niezbędnych składników odżywczych.

Polska mistrzem Polski MEMY. Kultowe memy po porażkach Polaków

2018-09-14 08:51:00

Porażki polskich sportowców błyskawicznie znajdują swoje odzwierciedlenie w Internecie. Polscy kibice są wierni i oglądają mecze, ale po kolejnym przegranym spotkaniu po prostu puszczają nerwy. Internauci po kolejnym słabym spotkaniu reprezentacji wdrapują się na szczyt pomysłowości i tworzą niezapomniane memy internetowe.

Olejki eteryczne do aromaterapii – który rodzaj działa na co?

2018-09-14 08:49:00

Lubisz pachnące kosmetyki? Wybierz naturalny kosmetyk do kąpieli lub pielęgnacji ciała – i sprawdź, jak jego aromat może wspomóc twój nastrój i samopoczucie!