Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Olsztyn i okolic!

Iluzja i taniec. Co jest prawdziwe a co nie? Będziemy mogli sami ocenić! [ZDJĘCIA]

2017-10-18 12:17:00

Wkrótce w Polsce będzie można obejrzeć wyjątkowe show, w którym muzyka i taniec łączą się ze sztuką iluzji i bardzo łatwo stracić poczucie co tak naprawdę jest rzeczywistością... Do magicznego świata przeniosą nas tancerze. Show Red Bull Flying Illusion będzie można obejrzeć 3 i 4 listopada w Warszawie a my tymczasem pokazujemy, jak wyglądały akrobatyczne popisy w innych krajach.

Wybory Miss i Mistera Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej 2017 [ZDJĘCIA]

2017-10-18 11:23:00

17 października 2017 w studenckim klubie Hybrydy odbyły się Wybory Miss i Mistera Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Nie mogło nas tam zabraknąć! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Warnke i Chyra w nowych rolach. Zobacz, jak wypadli na premierze "Ach śpij kochanie" [ZDJĘCIA]

2017-10-18 11:02:00

Andrzej Chyra wciela się w rolę mordercy, Władysława Mazurkiewicza zwanego "Pięknym Władkiem" a Katarzyna Warnke gra jego wielką miłość. Na ich drodze stanie jednak milicjant rozwiązujący kryminalne zagadki. Jak aktorzy wypadli w najnowszym filmie "Ach śpij kochanie"? Musicie się przekonać w kinie, my tymczasem prezentujemy zdjęcia z oficjalnej premiery filmu w Warszawie i Krakowie.

Aranżacja salonu w ciepłych kolorach - 7 najlepszych inspiracji

2017-10-18 08:33:00

Część, która na kole kolorów składa się z czerwieni, żółci, pomarańczy i żółtych zieleni, a także różnych kombinacji tych odcieni jest zwykle określana barwami ciepłymi. Patrząc na te kolory podwyższa nam się poziom adrenaliny, przyspiesza oddech, ale również podnosi się ciśnienie krwi i temperatura ciała, przez co po prostu czujemy się cieplej. Im intensywniejszy jest ten kolor, tym silniejszy jest efekt "ocieplenia". Zobacz, jak bazując na tych kolorach możesz urządzić swój salon. Kliknij w zdjęcie i zobacz najlepsze inspiracje.

Nowoczesna łazienka w odcieniach szarości - najlepsze inspiracje

2017-10-18 08:28:00

Szare łazienki przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Podobnie jak każdy kolor neutralny, szarość samodzielnie może stworzyć wspaniały klimat pomieszczenia. Jednak odpowiednio zaaranżowany, jako jedyny może nadać wnętrzu szlachetności. Wybierz właściwy odcień i sprawdź, dlaczego szary jest trendem kolorystycznym dekady. Uzyskaj ten wspaniały szary wdzięk w swoim domu dzięki kilku naszym wskazówkom. Kliknij w zdjęcie i zobacz najlepsze inspiracje.

One oszukały regulamin Instagrama. Oto nieocenzurowane fotografie [ZDJĘCIA 18+]

2017-10-16 15:40:00

Zgodnie z regulaminem popularnego serwisu społecznościowego nie można w nim zamieszczać zdjęć wulgarnych, a także takich, na których przedstawione postaci są nago. Jest jednak kilka użytkowniczek, które znalazły sposób na złamanie tych zasad. Zobaczcie w artykule poniżej, jak udało im się oszukać regulamin.

Poznaj tajemnice Chorwacji, Słowenii, Łotwy i Szwajcarii

2017-10-16 14:51:00

Dziennikarka Ashley Colburn zagłębi się w cuda Chorwacji, Słowenii, Łotwy i Szwajcarii, odwiedzając zapierające dech w piersiach miejsca - zarówno znane, jak i te ukryte. Podczas podróży pozna tradycje, kulturę, lokalne zwyczaje mieszkańców odwiedzanych państw, a także doświadczy atrakcji z lekką dozą adrenaliny. Ciekawi?

Katarzyna Dowbor: "Dla mnie mężczyzna musi być rzeczywiście inteligentny" [ROZMOWA]

2017-10-16 14:37:00

Telewizja stanowi ogromną część jej życia. W tym roku mija 34 lata odkąd pierwszy raz pojawiła się na antenie. Od ponad 4 lat z sukcesem prowadzi program w Telewizji Polsat „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor w programie Demakijaż opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swoich sekretach.

Masz zabawki, których nie potrzebujesz? Oddaj je dzieciakom ze szpitala!

2017-10-16 14:19:00

Już po raz czwarty z okazji Dnia Pluszowego Misia Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. W Warszawie i okolicach zbiórka potrwa do 17 listopada.

Impreza, której szanujący się klubowicz nie może przegapić

2017-10-16 14:01:00

22 grudnia w warszawskiej sali koncertowej Progresja wystąpi gwiazda muzyki klubowej – Nicky Romero! Jako gość specjalny pojawi się również Ummet Ozcan, a supportować ich będą Tom Swoon, Blinders oraz Thomas Cloud.