Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Olsztyn i okolic!

Polska - Portugalia 1:1 MEMY. Co nam daje zwycięski remis?

2018-11-21 06:04:00

Mecz Polska - Portugalia zakończył się wynikiem 1:1. Trener Jerzy Brzęczek wierzył do końca w zwycięstwo, jednak skończyło się remisem, który dał Polsce Arkadiusz Milik. Ten rezultat zapewnił piłkarskiej reprezentacji Polski pierwszy koszyk w czasie losowanie eliminacji do Euro 2020. Gole w meczu Polska - Portugalia padały w 33 minucie, gdy Andre Silva pokonał Szczęsnego strzałem głową, natomiast gol na wagę remisu dla Polski zdobył Milik po powtarzanym rzucie karnym. Przy pierwszej próbie zdaniem arbitra, biało-czerwoni za szybko wbiegli w pole karne rywali. Oto jak internauci komentują mecz Polska - Portugalia.

Quiz dla fanów motoryzacji! Znasz się na autach? Rozpoznasz marki samochodów po logo? Dwa stopnie trudności quizu

2018-11-20 20:16:00

Jesteście fanami motoryzacji? Uważacie, że znacie się na markach i modelach samochodów? A może zwykłymi kierowcami, którzy na co dzień obserwują przejeżdżające samochody? Przygotowaliśmy dla Was quiz o dwóch stopniach trudności! Czy rozpoznacie samochody po logo danej marki? Sprawdźcie! Jeśli uważacie, że pierwsza część jest za prosta, spróbujcie poziomu "ekspert". Możecie być zaskoczeni! Do dzieła!

Ennio Morricone zagra koncert w Krakowie [patronat NaM]

2018-11-20 10:12:00

Legenda muzyki filmowej - Ennio Morricone - wystąpi 19 stycznia 2019 r. w TAURON Arena Kraków. Sprawdź ceny biletów.

Akcja One Day. Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem [patronat NaM]

2018-11-20 09:56:00

Niech każde dziecko dostanie swój wymarzony prezent! Fundacja One Day już po raz piąty organizuje akcję charytatywną dla wychowanków domów dziecka.

„Pettson i Findus. Najlepsza Gwiazdka” - świąteczna opowieść o przyjaźni [zwiastun]

2018-11-20 09:43:00

Od 23 listopada w kinach w Polsce będzie można zobaczyć ekranizację świątecznych perypetii bohaterów, znanych z serii książek Svena Nordqvista.

Gospel, rock and roll i jazz w bierniku. Felieton prof. Jana Miodka

2018-11-20 09:35:00

Tulia w wersji deluxe, czyli kochać to znaczy żyć [recenzja płyty]

2018-11-20 09:34:00

Zastanawiacie się, jaki prezent sprawić na mikołajki bliskiej osobie? Jeśli lubi wysmakowane dźwięki z kręgu world music, płyta „Tulia” będzie strzałem w dziesiątkę.

Centralna Liga Juniorów. Karol Przybyła szkoli talenty w Olimpii Elbląg. Kwalifikacje podniósł w Szkole Trenerów PZPN

2018-11-19 10:10:00

Karierę trenerską poświęcił młodzieży. Karol Przybyła, bo o nim mowa prowadzi drużyny juniorskie Olimpii Elbląg - w tym z U-17, która walczy teraz o byt w Centralnej Lidze Juniorów.

Najciekawsze wydarzenia w listopadzie i grudniu 2018 w Polsce. Tych imprez nie możecie przegapić [PRZEGLĄD]

2018-11-19 06:40:00

Najciekawsze wydarzenia listopada i grudnia 2018 w Polsce. Koncerty, planszówki na PGE Narodowym, wystawy, sportowe emocje... Tych imprez nie możecie przegapić! Oto przegląd wydarzeń w listopadzie i grudniu 2018, które odbywają się w całym kraju. Kliknijcie w galerię, aby zobaczyć listę.

Dzień Czarnego Kota MEMY. To nie oznacza nieszczęścia

2018-11-17 11:09:00

Dzień Czarnego Kota, który wypada 17 listopada, powstał z inicjatywy Krajowego Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt (AIDAA), data nie jest przypadkowa, ponieważ według Włochów 17 jest tak samo pechowa, jak dla nas 13 i owiany pechowymi mitami piątek trzynastego. To dobra okazja do walki ze stereotypami i pokazania, że czarny kot nie musi być kojarzony z nieszczęściem. Przy okazji zobaczcie w galerii kocie memy, które specjalnie przygotowaliśmy dla was z tej okazji.