30 Dni Morza w Ostródzie za nami. Jak co roku publiczność nie zawiodła, a jednostek paradujących po jeziorze Drwęckim z roku, na rok przybywa. W tym roku konkurs wygrała drużyna Calipso, która otrzymała z rąk z-cy burmistrza sporą sumę pieniędzy.
Całość wydarzenia uświetniły sztuczne ognie.
Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/ostroda-30-dni-morza-w-ostrodzie-za-nami-jak-sie-bawiliscie/ar/c7-9372007
Zobacz również:
Ford Capri stworzony dla króla. Piłkarz Eric Cantona odebrał swój spersonalizowany egzemplarz
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Co jeść, aby schudnąć? Jedz to i chudnij! Te owoce najlepiej spalają kalorie i tłuszcz! 17.05.2025
Straszne mieszkania do wynajęcia. Jak z filmu grozy! Tylko dla odważnych
Na tej wyspie na Pomorzu 900 lat temu był gród. Z lądem łączyły ją mosty. Mamy podwodne zdjęcie
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!