Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości > Ostróda: Popił i poszalał pod marketem. Konsekwencje będą surowe

Ostróda: Popił i poszalał pod marketem. Konsekwencje będą surowe


Najpierw popił, później stwierdził, że poziom adrenaliny ma zbyt niski. Postanowił więc "pokręcić ósemki" na parkingu ostródzkiego marketu. Gdy zauważyła te popisy przejeżdżająca Policja, "kozak" kierownicy zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Jak się okazało, ósemki szły mu tak dobrze, gdyż wspomógł się wcześniej alkoholem (1,5% w wydychanym powietrzu). Przyjął 2 tysiące mandatu oraz dalsze konsekwencje. A będą surowe.

Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/ostroda-popil-i-poszalal-pod-marketem-konsekwencje-beda/ar/c15-9353827