Kryminalni z Elbląga zatrzymali 22-latka, w którego mieszkaniu zabezpieczyli blisko pół kilograma narkotyków. Młody mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/pol-kilograma-narkotykow-amfetaminy-i-marihuany-w/ar/c1-9250627
Zobacz również:
Ford Capri stworzony dla króla. Piłkarz Eric Cantona odebrał swój spersonalizowany egzemplarz
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Co jeść, aby schudnąć? Jedz to i chudnij! Te owoce najlepiej spalają kalorie i tłuszcz! 17.05.2025
Straszne mieszkania do wynajęcia. Jak z filmu grozy! Tylko dla odważnych
Na tej wyspie na Pomorzu 900 lat temu był gród. Z lądem łączyły ją mosty. Mamy podwodne zdjęcie
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!