25 i 32-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Policjanci w trakcie kontroli drogowej znaleźli w aucie woreczki foliowe z amfetaminą. 32-letniemu kierującemu pojazdem do przewozu odpadów pobrano krew w celu badań. Zaistniało podejrzenie kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.
Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/przewozili-narkotyki-autem-do-transportu-odpadow-dwom/ar/c1-9294339
Zobacz również:
Ford Capri stworzony dla króla. Piłkarz Eric Cantona odebrał swój spersonalizowany egzemplarz
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Co jeść, aby schudnąć? Jedz to i chudnij! Te owoce najlepiej spalają kalorie i tłuszcz! 17.05.2025
Straszne mieszkania do wynajęcia. Jak z filmu grozy! Tylko dla odważnych
Na tej wyspie na Pomorzu 900 lat temu był gród. Z lądem łączyły ją mosty. Mamy podwodne zdjęcie
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!