Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości > Przewozili narkotyki autem do transportu odpadów. Dwóm olsztyniakom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Przewozili narkotyki autem do transportu odpadów. Dwóm olsztyniakom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności


25 i 32-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Policjanci w trakcie kontroli drogowej znaleźli w aucie woreczki foliowe z amfetaminą. 32-letniemu kierującemu pojazdem do przewozu odpadów pobrano krew w celu badań. Zaistniało podejrzenie kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/przewozili-narkotyki-autem-do-transportu-odpadow-dwom/ar/c1-9294339