Ogłoszenia Olsztyn na Fundacja-amicus.pl > Wiadomości > Symbole rosyjskiego "wyzwolenia" na razie muszą pozostać

Symbole rosyjskiego "wyzwolenia" na razie muszą pozostać


"...Pamięć o nich zachowana zostanie na zawsze wśród mieszkańców tej ziemi, jako wieczysty symbol braterstwa narodów w walce o najpiękniejsze idee ludzkości - SOCJALIZM, WOLNOŚĆ I POKÓJ".
Najpiękniejsze idee. Socjalizm, braterstwo, przyjaźń, a z tyłu te pocałunki Breżniewa z Gomułką, czy Gierkiem.
Te łamanie kręgosłupów polskich bohaterów. Mordy, zsyłki, przemoc, strach, bieda, rozpicie narodu... Nasze "wyzwolenie" wypalone sierpem i młotem, i górującą nad nimi czerwoną gwiazdą.

Przeczytaj więcej: https://olsztyn.naszemiasto.pl/symbole-rosyjskiego-wyzwolenia-na-razie-musza-pozostac/ar/c15-9329559